Kalite Anlayışımız
    "Gıda sektöründe süt ve süt ürünleri alanında faaliyet gösteren firmamız, her türlü kanun ve uluslar arası normlara uyum sağlamak, insan sağlığını ön planda tutmak, kalite ve gıda yönetim sistemleri kontrolünde sağlıklı ve hijyenik koşullarda üretim yapmak, kaynakları verimli ve etkin bir şekilde kullanıp, sürekli iyileştirme yaparak müşteri memnuniyetini sağlamak ve pazar payını arttırmak için çalışmaktadır."

SLOGANLARIMIZ

* Önce İnsan Sağlığı

* Kalite ve Müşteri Memnuniyeti

* Temizlik ve Hijyen

* İşini Kaliteli, İlk Defada, Zamanında ve Doğru Yap

* Çalışanlarımız Değerlidir

* Kaliteden Asla Taviz Vermeyeceğiz

    Tüm ürünler için Tarım ve Köy İşleri Bakanlığından üretim izinleri alınmış ve Türk Patent Enstitüsü'nden de BUR-SÜT marka tescili yapılmıştır.

    2006 yılında gerçekleştirilen TSE tetkikleri sonucunda ISO 9001 Kalite Yönetimi Sistem Belgesi ve TS 13001 HACCP Gıda Güvenliği Belgesini almıştır. 2007 yılı Temmuz ayında ise ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistem Belgesini almıştır.

    Gıda Güvenliği Ekibince "İşletmeye alınan süt, üretimin her aşamasında testlerden geçirilmekte, son derece hijyenik koşullarda Gıda Mühendisi ve Süt Teknikerleri kontrolünde sağlıklı ve lezzetli ürünlerin üretimi gerçekleştirilmektedir."

Anasayfa
Kurumsal